Випуск 9 | 27.04.2019 | Мастер Шеф. Профессионалы

На СТБ подовжується кулінарна битва титанів! Мастер Шеф Професіонали випуск 9 від 27.04.2019 вкотре продемонструє таланти кращих кухарів країни та допоможе їм ще на крок наблизитися до перемоги.

У 9 випуску від 27.04.2019 на учасників шоу Мастер Шеф Професіонали 2019 чекають випробування не лише кулінарними знаннями, а й людяністю, щирістю, вмінням безпристрасно керувати найріднішими людьми та спокійно допомагати своїм найзапеклішим ворогам. Адже сьогодні на нашу кухню завітають не тільки родичі 10-ки кращих кулінарів проекту, а ще й 5-ка екс-учасників Мастер Шеф Професіонали, котрі понад усе мріють повернутися до боротьби за 1 мільйон гривень.

Чим закінчиться сьогоднішній день відкритих дверей та зустріч із родичами? Чому мама Катерини Пєскової буде цілий день ігнорувати рідну дочку? Що зробить Алік Мкртчян, щоб «захистити» свою красуню дружину від компліментів Ектора Хіменеса-Браво? Чи зможе Юлія Прохода зберегти свій шлюб після сьогоднішнього конкурсу? Як Пашу Серветника змінить приїзд мами? Та хто з колишніх учасників феєрично повернеться на улюблену кухню?

Дивіться онлайн шоу Мастер Шеф Професіонали випуск 9 від 27.04.2019 на СТБ, аби не пропустити грандіозних змін у командному складі та настроях улюблених учасників!

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали: випуск 8 від 20.04.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: