Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Выпуск 4 | 23.03.2019 | Мастер Шеф. Профессионалы

Мастер Шеф Професіонали випуск 4 від 23.03.2019 продовжить знайомити вас із вишуканим світом кулінарної магії! Три тижні тому видатні шеф-кухарі України розпочали запеклу боротьбу за 1 000 000 гривень та звання найкращого! І вже сьогодні цим сміливцям доведеться дивувати найвибагливіших гостей нашого проекту – переможців усіх восьми сезонів Мастер Шеф! Випускники легендарної кулінарної школи Le Cordon Bleu готові на власні очі побачити роботу наших професіоналів та справедливо оцінити їхні таланти. Але чи не завадить пиха та самовпевненість деяких учасників 4 випуску шоу Мастер Шеф Професіонали 2019 гідно завершити найвідповідальнішу звану вечерю сезону?
Які ще випробування доведеться сьогодні пережити кухарям-професіоналам? Та які неочікувані промахи змусять найсильніших учасників спустится з кулінарного Олімпу на виснажливу битву чорних фартухів?
Дивіться онлайн шоу Мастер Шеф Професіонали випуск 4 від 23.03.2019 на офіційному сайті СТБ та дізнавайтеся, хто з учасників вже сьогодні проміняє запеклу кулінарну боротьбу на зручний домашній диванчик.

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали: випуск 3 від 16.03.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: