Випуск 2 | 06.09.2019 | Сезон 9

Дивіться Мастер Шеф 9 сезон 2 випуск від 06.09.2019 онлайн на сайті СТБ! Настав час познайомитися ближче з кожним з учасників. Зараз вони у нестямі від радості, а світло софітів здається їм яскравішим за сонце. У кожного з них є шанс стати одним з 20 найкращих кулінарів України. Конкурсантам доведеться пройти три випробування, які перевірять не тільки їх знання кулінарного мистецтва, а й вміння швидко справлятися з непередбачуваними труднощами.

У 2 випуску шоу Мастер Шеф-9 від 06.09.2019 ви почуєте, як Ектор співає для однієї з учасниць, поки кухарі приміряють на себе роль Попелюшки. Учасникам доведеться вгадувати, яке ж блюдо винайшли французькі представниці найдавнішої професії. Кулінари відкриють для себе багато нового. Наприклад, молоти кукурудзу за допомогою ручної мукомолки виявилося важче, ніж керувати поїздом.

Сьогодні вас чекають літаючі по кухні голови доради, луска, пластикові ножі і, звичайно ж, перші конфлікти. Конкурсанти пройдуть перше випробування на міцність. Вони можуть скористатися підказками, але платити доведеться найдорожчим – часом. Дивіться онлайн шоу Мастер Шеф 9 сезон 2 випуск від 06.09.2019 на офіційному сайті СТБ – дізнайтеся, хто ж увійшов до двадцятки найкращих цього тижня.

Дивитися онлайн МастерШеф 9 сезон 1 випуск від 30.08.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: