Выпуск 8 | 20.04.2019 | Мастер Шеф. Професіонали

Не пропустіть шоу Мастер Шеф Професіонали випуск 8 частина 2 від 20.04.2019 на сайті телеканалу СТБ! У другій частині наші професіонали розподіляться на команди. Після чого шеф і су-шеф зможуть побачити ідеальні страви, які приготували наші судді. Ось тільки готувати їх вони не будуть, адже професіонали повинні за допомогою полароїда та п’яти кадрів передати рецепт своїм командам. Також судді зробили два обмеження – не можна фотографувати вже готову страву, а друге – всі складові для страв і фотографій повинні поміщатися в спеціальну рамку-підкладку.

За умовами конкурсу, поки інші члени команди намагатимуться відтворити кулінарні шедеври з фотографій, шеф і су-шеф перебуватимуть в таємній кімнаті та стежитимуть за процесом. Якщо команди робитимуть неправильні висновки з фотографій і не зрозуміють призначення зображених продуктів – у шефа і су-шефа буде можливість тричі перефотографувати всі складові.

У змаганні переможе лише одна команда, а всім іншим доведеться одягти чорні фартухи. Яка ж з команда зможе вибороти перемогу в такому нелегкому конкурсі? Чи вдасться кухарям зробити якісні фотографії і максимально вдало передати рецепт за допомогою полароїда? А хто так і не зможе зрозуміти, що ж потрібно було готувати і не здивує суддів хорошим результатом? А хто проявить себе найкращим другом, який готовий пожертвувати своїм результатом заради допомоги іншим? Дивіться онлайн шоу МастерШеф Професіонали випуск 8 частина 2 від 20.04.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали: випуск 8 від 20.04.2019

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали 8 випуск 3 частина від 20.04.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: