Выпуск 3 | 16.03.2019 | Мастер Шеф. Професіонали

Не пропустіть шоу Мастер Шеф Професіонали випуск 3 частина 3 від 16.03.2019 на сайті телеканалу СТБ! Учасники червоної команди мають зробити нелегкий вибір і визначити двох осіб, які привели до програшу їхню команду. Які два учасника виявляться винуватцями програшу і будуть змушені відстоювати своє право на участь в шоу?

Крім того, ви побачите, першу битву чорних фартухів на проекті МастерШеф Професіонали. Битва найслабших учасників буде відрізнятися від тих, які ви могли бачити на аматорському шоу в минулих сезонах. Учасники в чорних фартухах будуть змушені не просто приготувати страву, що допоможе їм залишитися в проекті. Вони будуть розгадувати неймовірні загадки, які їм підготували наші судді. Тільки правильні відповіді на загадки допоможуть учасникам приготувати необхідну страву.

Але яку ще підступність підготували судді нашим учасникам і чи зможуть вони гідно пройти цю непросту битву чорних? Хто з сьогоднішніх номінантів на виліт покаже себе краще за всіх, а хто буде змушений покинути проект вже сьогодні? І який ще один неймовірний, перший в історії проекту МастерШеф, сюрприз чекає наших кухарів від суддів? Дізнайтеся вже зараз в шоу МастерШеф Професіонали випуск 3 частина 3 від 16.03.2019 на офіційному сайті СТБ!

Хто покинув Мастер Шеф в випуску 3 від 16.03 19

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали: випуск 3 від 16.03.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: