Випуск 3 | 16.03.2019 | Мастер Шеф. Професіонали

Мастер Шеф Професіонали випуск 3 частина 1 від 16.03.2019 вже на сайті СТБ! Сьогодні, в першому конкурсі, п’ятнадцять кращих кухарів-професіоналів змагатимуться в естафеті. Учасників відразу не розподілятимуть на команди, а оберуть лише двох капітанів. Саме вони, за допомогою анонімного анкетування, в подальшому наберуть собі учасників в команду.

За умовами першого конкурсу, дві команди готуватимуть по одній страві. Приготування кулінарного шедевра складається із семи етапів, а в командах буде по сім учасників. Відповідно один кулінар буде відповідальний за один з етапів приготування. Виконавши свою частину роботи, кожен з учасників передає естафету наступному. Але те, хто за який процес стане, будуть вирішувати капітани команд.

Як же учасники розділяться на команди і хто, за які кулінарні процеси відповідатиме? Яка з команд зможе краще впоратися з естафетою та, спільними зусиллями професіоналів, приготує вдалу страву? Дивіться просто зараз в шоу МастерШеф Професіонали випуск 3 частина 1 від 16.03.2019 на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали: випуск 3 від 16.03.2019

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали 3 випуск 2 частина від 16.03.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: