Выпуск 11 | 11.05.2019 | Мастер Шеф. Профессионалы

Не пропустіть шоу Мастер Шеф Професіонали випуск 11 частина 3 від 11.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ! Просто зараз ви побачите нову – моно битву чорних фартухів. Цього разу наших професіоналів чекають коробки-загадки і майже всі необхідні інгредієнти для приготування страви. В учасників буде 90 хвилин часу і бажання перемогти.

Відкривши коробки з продуктами, кулінари побачать практично всі складові для своїх страв. Здавалося б, що все легко, але є один нюанс. Їм необхідно буде приготувати страву з моно продуктів. Це означає, що в складі повинен бути один основний інгредієнт. У наших чорних фартухів це буде один вид овоча. Кожному доступні будь-які техніки для приготування, а зі свого продукту вони повинні зробити основу, гарнір і прикраса. Крім того, вже за традицією, разом з чорними, готувати буде і один із суддів.

Що ж вдасться приготувати нашим кулінарам, маючи в наявності один вид овоча і багато знань? Хто здивує суддів найбільш оригінальною стравою і незвичайним підходом? А хто вже сьогодні буде змушений вирушити додому і назавжди покинути кухню проекту? Дізнайтеся вже зараз в шоу МастерШеф Професіонали випуск 11 частина 3 від 11.05.2019 на офіційному сайті СТБ!

Дивитися онлайн Мастер Шеф Професіонали: випуск 11 від 11.05.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: