Олег Кошовий

koshevoi-oleg
Місто: Біла Церква
Вік: 23
Учасник вибув
Сімейний стан: одружений.
Рід діяльності: електрик.
Любов до кулінарії Олегу почав прищеплювати батько, який мріяв стати кухарем. Але, на жаль, він так і не зміг її здійснити.
Олег – морський піхотинець. Служив у військово-морських військах, був розвідником на флоті. Під час служби хлопець почав читати кулінарну літературу і знайомитися з технологіями харчового приготування. Потім пробував це все реалізувати на кухні, і в підсумку кулінарія захопила хлопця настільки, що він твердо вирішив , що в майбутньому бачить себе тільки шеф-кухарем:
«На службі кулінарія була моєю пристрастю. Це як порив моєї душі. Я дуже хочу працювати на великій кухні, варити великі каструлі борщу… Я впевнений, що зможу це реалізувати на «МастерШеф».
У Олега є дружина, яку він шалено любить і для якої готує. Щоразу він намагається здивувати її чимось новим і смачним.
Перед тим як відправиться на «МастерШеф», хлопець побився об заклад з друзями, і вони йому сказали, що якщо він потрапить на проект, вони відразу ж після повернення візьмуть його до себе на роботу в ресторан.
«Знаєте, коли дитині дарують якусь іграшку, то її переповнює радість і шалені емоції. Ось точно такі ж почуття я відчув, коли на кастингах проекту судді дали мені шанс проявити себе у наступному етапі. – каже учасник. – Я був у такій ейфорії. Все пройшло ідеально».
У разі перемоги хлопець планує виплатити борг за квартиру.