Учасники нагородили Женю Клопотенка непоєднуваними продуктами

МастерШеф

У другому конкурсі судді вирішили дати учасникам волю самим вибрати основний інгредієнт їхньої страви. Коронний продукт кожен вибирав на свій розсуд, і більшість кулінарів накинулися на холодильник з м’ясом. У ньому було дуже багато видів цього продукту: баранина, качка, курка, індичка – все, що душі завгодно.

u

Деякі учасники вибрали морепродукти або навіть мозок, але Женя Клопотенко вирішив не йти легким шляхом. Він вибрав зіркою своєї страви вино, чим здивував і учасників, і суддів. «З вином можна зробити, що хочеш. Можна зробити з ним все», – хвалився кулінар. Учасники сприйняли поведінку Жені, як чергову спробу виділитися. «Він трохи загрався і вважає себе великим стратегом», – сказала Марина.

Читайте також: В учасниці почалася паніка через фобію повітряних кульок

Всі кухарі-аматори були впевнені, що Женя не отримає легких інгредієнтів, і все сталося саме так. В інтерв’ю за кулісами вони зізнавалися, що мстять хлопцю за його зайву самовпевненість. У підсумку Женю нагородили дуже колоритним набором продуктів: цукром, курячими лапками і головами, 2 видами рису, цибулею-пореєм і качкою. Що з цього вийшло, дивіться у ВІДЕО: