Судді назвали імена трьох суперфіналістів 4 сезону

МастерШеф

Вчора, 17 грудня, о 20:00 на телеканалі СТБ глядачі побачили фінал четвертого сезону. У ньому змагалися п’ятеро учасників: Самвел Адамян, Нікіта Моісеєв, Віктор Перехрест, Оксана Мансирова та Євген Злобін. Протягом трьох конкурсів судді визначали, хто найбільш гідний місця в суперфіналі.

У першому випробуванні кулінарам-аматорам належало повторити їхні страви з кастингів. Вірніше, продукти вони отримали ті ж самі, а ось в результаті у них повинен був вийти зовсім інший витвір кулінарного мистецтва. На жаль, рагу з курки з апельсином Віктора Перехреста здалося суддям найменш гідним потрапляння у фінал, тому Вітя покинув проект.

У другому конкурсі учасники готували страви один для одного. І зробити їм потрібно було це так, щоб конкурент не здогадався, які інгредієнти при цьому використовувалися. Судді порахували, що з цим завданням добре впоралися всі четверо фіналістів, тому ніхто не покинув проект.

А ось на третьому конкурсі місія оцінюватиме учасників дісталася трьом чарівним дівчатам, переможницям минулих сезонів «МастерШеф» – Світлані Шептусі, Лізі Глинській та Ользі Мартиновській. Фіналісти розділилися на команди: Євген Злобін вирішив працювати з Ксенією Мансировою, а Самвел і Нікіта повинні були скласти їм конкуренцію.

Після цього переможниці озвучили меню, яке вони готували на своєму суперфіналі. Завданням команд було повторити ці страви за 2 години.

Гірше впоралася команда, в якій були Нікіта і Самвел. Але судді все ж вирішили, що проект повинен залишити тільки один учасник. І ним став Нікіта Моісеєв.

Суперфінал проекту «МастерШеф» за участю Самвела Адамяна, Оксани Мансирової та Євгена Злобіна дивіться вже наступної середи, 24 грудня, о 20:00 на телеканалі СТБ!