Кулінари будуть готувати для французького та англійського послів

МастерШеф

Вже цієї середи, 3 грудня, о 20:00 вісім кулінарів-аматорів знову будуть змагатися за перемогу у шоу «МастерШеф» і поїздку до відомої французької школи «Le Cordon Bleu». До речі, в цей раз Франція буде як ніколи близько – на виїзному конкурсі учасникам потрібно буде приготувати обід для працівників посольства цієї країни, а також для посла Англії та його сім’ї.

«Ми дуже переживали, відправляючи учасників на таке складне завдання, – поділився з сайтом СТБ Микола Тищенко. – Адже гості у нас непрості – працівники посольства Франції (країна кулінарних шедеврів) і посол Англії, країни, яка є просто центром всіх модних престижних ресторанів. Ясна річ, що ці люди зможуть гідно оцінити кулінарні старання наших учасників. Тому ми, само собою, хвилювалися, оскільки відповідаємо за них. В якійсь мірі це було випробування для нас – молодих вчителів кулінарів, оскільки частина їхніх знань у сфері кулінарії все ж отримана від нас».

20 гостей та 9 страв, з яких вони можуть вибрати все, що захочуть. Великий шок у кулінарів викликає той факт, що меню вони повинні розробити самі, плюс до всього, це повинні бути страви високої французької кухні!

Ксения Мансырова

«Ми дуже хвилювалися, бо Франція – країна кулінарних шедеврів, – зізнався Євген Злобін. – Ясна річ, ми очікували дуже жорсткої критики».

Також не пропустіть:

Комунальна квартира – злодійство на кухні «МастерШеф» процвітає.

Знову естафета – цього разу у кожного по два процеси.

Вже знайома всім карусель – приготувати страву один одного.

Дивіться проект «МастерШеф» вже в середу, 3 грудня, о 20:00 на СТБ!