Кулінари-аматори нахамили учасникам попереднього сезону

МастерШеф

Виїзний конкурс цієї програми був для учасників незвичайним, оскільки вони готували обід на рідній їм кухні, і не для будь-кого, а для учасників попереднього сезону! Досвідчені кулінари, які торік закінчили свою участь у шоу, вже працюють в кращих ресторанах шеф-кухарями! І зараз прийшла їхня черга дати завдання новоспеченим кулінарам-аматорам.

«Сьогодні оцінювати вас і обирати переможця будемо не ми, а ось ці люди, які свого часу пройшли той же шлях, що і ви», – заявили судді.

Тільки от, як виявилося, не всі учасники минулого сезону планували бути прихильними і лояльними по відношенню до своїх послідовників. Кожному з них належало замовити по 2 страви, а нинішнім кулінарам-аматорам – їх приготувати. Крім кількості страв, колишні учасники вирішили «добити» новоспечених ще і непростими назвами.

Більш того, «стареньким» здалося, що «новенькі» ведуть себе невиховано по відношенню до них, і від цього стали ще прискіпливіше. Але судді вирішили трохи нагадати 3 сезону, що вони в свій час допускали не менше помилок.

Подивитися, якою ж була розмова членів журі з колишніми учасниками, ви можете прямо зараз: