За помилки двох учасників поплатилися всі інші

МастерШеф

На початку другого конкурсу програми учасники проекту побачили по 2 тарілки на кожній робочій поверхні, накриті баранчиками. «Там заховані різні страви, які вам належить приготувати сьогодні», – оголосив учасникам Микола Тищенко.

Зайнявши місця за столами, учасники почали гадати, що ж за страви у них будуть. Ярослав Бреус відразу ж відчув запах кров’янки, і рецептори його не підвели! Це дійсно виявилася вона.

«У мене прямо включився рівень бога, мовляв, ну нічого собі», – здивувався учасник.

Під баранчиками в інших учасників були голубці, зрази, вареники, деруни і сирники. Але поряд із стравою стояло і ще дещо, накрите величезним ящиком. Кулінари почали припускати, що там або наручники, або пов’язка на очі.

«Щось там явно недобре», – навчений досвідом, зітхнув Самвел.

Все було набагато простіше. Під ящиками виявилася величезна доза інгредієнтів для їхніх страв!

«З такою кількістю можна приготувати 100 порцій», – не приховували хвилювання учасники.

Тільки от судді їх заспокоїли. Їм потрібно приготувати лише одну порцію, але… гігантську!

«Мені в голові не вміщалося, на якій сковорідці або печі я зможу приготувати таку величезну зразу, якою лопатою її перевертати», – обурювався Самвел Адамян.

Тим не менш, хлопець ще й примудрився схитрувати до початку конкурсу. Разом з Діаною Бабошиною вони почали мити картоплю, поки судді оголошували завдання. Тільки ось цей вчинок не залишився непоміченим. І поплатилися за нього не тільки ці двоє, але і вся команда.

Як? Дивіться у відео: