Родичі Діани Бабошиної не приїхали на конкурс

МастерШеф 6

Виїзний конкурс цієї програми «МастерШеф» був для 12-ки учасників більш особливим, ніж всі попередні. Проходив він у надзвичайно мальовничому місці, яке наштовхнуло кулінарів на різні припущення щодо умов випробування.

«Я навіть не знаю, кого ми будемо годувати, – розмірковував Євген Полівода. – Озеро, природа… Для священиків чи що будемо готувати, монахів… Або акушерів».

«А мені здавалося, що будемо ловити рибу в озері, – припускав Віктор Перехрест. – І відразу злякався: я ж ні разу не був на рибалці».

Але судді відразу ж спростували всі побоювання учасників. Сьогодні у них буде ще більш важлива і хвилююча місія.

«На вас чекає найскладніше і найвідповідальніше завдання у вашому житті, – оголосила Тетяна Литвинова. – Воно вимагає всього того досвіду і знань, що ви отримали тут».

«Ви будете готувати для тих, кого добре знаєте, – додав Ектор Хіменес-Браво. – Для своїх найближчих людей».

Радості учасників не було меж, адже багато хто через стільки часу зміг, нарешті, обійняти своїх батьків, дітей, братів, сестер і друзів!

До Ксенії Мансирової приїхало практично все її сімейство, до Ярослава – родичі і навіть викладачка, до Євгена Злобіна – мама і син, а от Діана Бабошина своїх рідних так і не побачила на конкурсі. Це помітно засмутило дівчину до такої міри, що вона навіть розплакалася.

Чому ж батьки Діани не приїхали? Дивіться у відео: