У проекті залишилося 13 учасників

МастерШеф 6

Вчора, 15 жовтня, о 20:00 глядачі телеканалу СТБ побачили ще один випуск найкулінарнішого шоу країни «МастерШеф». Цього разу в ефірі з’явилися не тільки учасники цього сезону, але і переможниці попередніх. Єлизавета Глинська та Ольга Мартиновська очолили команди учасників на виїзному конкурсі.

А протім учасників чекала битва чорних фартухів. На ній опинилися Діана Бабошина і Ярослав Бреус, а після голосування команди туди потрапили ще й Віта з Микитою.

Завдання для володарів чорних фартухів судді вибрали дуже непросте. Кулінарам-аматорам належало приготувати «Рататуй» – класичне блюдо. Але, звичайно ж, було й те саме «АЛЕ».

Весь час їм належало перебувати в кількох кроках від їхніх робочих поверхонь. На питання учасників про те, як же вони зможуть готувати, судді показали їм диво-прилади. Палиця, на яку кріпиться ніж, ложка, гачок та інші столові прилади. Саме з їхньою допомогою учасники зможуть дотягнутися до робочої поверхні.

Страва Діани Бабошиної здалося суддям неакуратною та неаппетитною, але дуже смачною та гармонійною. Залишилися задоволені і «Рататуєм» Нікіти Моісеєва. Ярослав Бреус, хоч і з труднощами, але зумів зробити схожу на задану суддями страву. А от найгірше з завданням впоралася Віта Ладенкова. Саме вона і залишила проект цього разу.

 

Вита Ладенкова

Віта Ладенкова

 

Проголосуй прямо сейчас!

16-10-2014. Всього голосів : 5760

Согласны ли вы с решением судей? Кто должен был покинуть проект?

Диана Бабошина

4556 (79.1%)

Никита Моисеев

156 (2.71%)

Вита Ладенкова

746 (12.95%)

Ярослав Бреус

302 (5.24%)