На «МастерШеф» відбувся батл переможниць

МастерШеф 6

Виїзний конкурс цього разу був для учасників дуже радісною подією. Крім того, що він проходив в неймовірної краси музеї Пирогово, на них чекав ще один сюрприз.

«Ми чекаємо дуже дорогих гостей, – промовив Микола Тищенко. – І сьогодні вони не тільки навідаються до нас, але і знову будуть готувати на кухні «МастерШефа».

Мова йшла про переможниць минулих сезонів шоу – Єлизавету Глінську та Ольгу Мартиновську.

«У вас сьогодні буде унікальна можливість, – порадував учасників Ектор Хіменес-Браво. – Вперше за всі сезони ви будете працювати під керівництвом переможниць».

Учасники не приховували радості. Ще б пак! Адже перед ними стояли ті, на кого вони рівнялися і досягненнями яких захоплювалися.

«Це ті люди, на яких я б хотіла бути схожа, – зізналася Ксенія Мансирова. – На Лізу – рисами характеру, на Олю – її цілеспрямованістю. Вона зуміла вирватися з села і досягти своєї мети».

Та й самі дівчата були надзвичайно раді, що вони знову знаходяться на улюбленій кухні.

«У мене прямо з’явилося відчуття, що плівку відмотали на рік назад, і я знову опинилася на проекті», – поділилася враженнями Ольга Мартиновська.

Дівчатам дали право самим набрати собі команду, і, оскільки вони дивляться проект і уважно стежать за учасниками, особливих складнощів це не викликало.

Отже, Ліза взяла собі в команду: Вікторію Кушнір, Євгена Злобіна, Тетяну Катериновську, Ангеліну Зарваницьку, Дмитра Павлюкова і Анну Мажник. А під керівництвом Ольги опинилися: Віктор Перехрест, Діана Бабошина, Євген Полівода, Ярослав Бреус, Самвел Адамян, Віта Ладенкова і Ксенія Мансирова.

3 години на приготування, потім – продаж страв. Хто збере більше грошей – той і переміг.

Хто ж з переможниць цього разу виявився сильнішим капітаном?

Дивіться у відео: