Діана Бабошина вирішила обманом підставити свою команду

МастерШеф

Другий конкурс восьмої програми шоу «МастерШеф» виявився для кулінарів-аматорів справжнім випробуванням. Вірніше не для них, а для їхніх смакових рецепторів. Їм потрібно було спробувати, мабуть, найнезвичайніші коктейлі в їхньому житті.

Командам потрібно було змішати в блендері спочатку 1 страву, потім – 2, після – 3, і т.д., а їх суперникам – відгадати, з чого ж їхнє пюре складається.

На третьому етапі червона команда вирішила презентувати конкурентам суміш кабачка, баклажанів і грибів. На жаль, «синім» вдалося відгадати лише баклажан. У відповідь же вони приготували «червоним» пюре з грибів, шпинату і кінзи. Останній інгредієнт команда червоних відгадала, навіть не підходячи до столу, шпинат теж був відгаданий. Не вгадали тільки гриби, незважаючи на те, що Самвел наполягав на їхній присутності в «коктейлі».

Четвертий етап – один з найскладніших, адже вже потрібно змішати цілих 4 інгредієнти.

Команда Вікторії вирішила кинути в блендер цвітну капусту, ріпчасту цибулю, помідор і яловичину.

«Компот вийшов прекрасний», – згадуючи конкурс, сказала капітан команди Вікторія Кушнір.

Команда ж синіх вирішила не дати Ярославу Бреусу знову зробити все на свій смак, тому завдання приготувати коктейль було довірене Діані та Віктору. Вони змішали креветки, селеру, банан і бичачі яйця. Тільки от Діана вирішила, що цього замало, і захотіла схитрувати, обмазавши тарілки ще і ріпчастою цибулею…

Її колеги по команді вирішили, що таким чином вона намагається їх «злити», адже їй боятися вже нічого – вона в чорному фартусі.

Чи вдалося Діані здійснити задумане, і чим закінчився її обман, дивіться у відео: