АНОНС: Учасник змусив плакати найсуворішого суддю «МастерШеф»

МастерШеф

У середу, 27 серпня, о 20.00 на каналі СТБ стартує новий сезон наймасштабнішого кулінарного шоу країни «МастерШеф»! Перший випуск познайомить глядачів відразу з сотнею претендентів на участь, з яких фартух отримають тільки половина.

В четвертому сезоні пробувати свої сили на «МастерШеф» прийдуть люди найбільш незвичайних професій і захоплень: двірник, який мріє стати кухарем; відчайдушна 60-річна домогосподарка, яка вирішила змінити своє життя, ландшафтний дизайнер і навіть продавець-тамада. Кому з них вдасться переконати суддів, що вони гідні йти далі? І що їх чекає на кастингу?

1

Всього лише за 45 хвилин учасникам потрібно примудритися приготувати свою коронну страву так, щоб у суддів не залишилося сумнівів, що ця людина гідна фартуха головного кулінарного шоу країни «МастерШеф». Якщо хтось із суддів засумнівається, то на претендента чекає випробування, яке і визначить подальшу долю учасника.

2

Кому заради участі доведеться начистити 50 кг картоплі, а кому приготувати … змію? На що будуть готові кулінари заради білого фартуха? Про це ви дізнаєтеся вже в середу, 27 серпня, о 20.00 на каналі СТБ!