25 та 26 травня відбудеться фінальний кастинг наймасштабнішого кулінарного шоу країни

МастерШеф

Увага! Тільки 25 і 26 травня у вас є останній шанс взяти участь у кастингу третього сезону проекту «МастерШеф». Нагадуємо, що для цього вам не потрібно реєструватися і заповнювати анкету. Просто прийдіть і здивуйте наших експертів своєю кулінарною майстерністю.

Якщо ви любите готувати і ваша душа лежить до кулінарії – тоді шоу «МастерШеф» на каналі СТБ саме для вас. Спробуйте свої сили і доведіть, що ви – гідний майстер своєї справи!

Можливо, саме ви досягнете успіху та отримайте головну нагороду проекту – 500 000 тисяч гривень на здійснення своїх бажань, а також можливість навчання у кулінарній школі «Le Cordon Bleu» в Парижі!

Скористайтеся шансом змінити своє життя на краще! Адже завдяки нашому проекту перед вами відкриються двері в світ кулінарії!

Кого ми чекаємо на фінальних кастингах? Якими мають бути ці люди?

У першу чергу, ми чекаємо людей, закоханих у кулінарію. Аматорів, але фанатів кухні, для яких найкращий відпочинок – це відпочинок біля плити. Вони сприймають кухню, як алхімік – лабораторію, а художник – свою майстерню! Не бояться зробити крок вперед – в незвідане. Адже проект «МастерШеф» – це свого роду кулінарна армія, де будуть тренувати людей з потенціалом, боротися з їх страхами, вчити тому, що у справжнього профі немає ніяких меж і кордонів. Він може все! Якщо людина горить, якщо не боїться труднощів – вона неодмінно має взяти участь в нашому шоу!

У якому настрої приходити на кастинг?

По-перше, розслабтеся. Нічого страшного з вами не трапиться. З вами мило поговорять, розпитають про страву, про життя, і все. Це не боляче. По-друге, не робіть заготовки відповідей! Цим ви себе накрутете і потім будете болісно згадувати, що ж ви хотіли сказати. Нам потрібні саме ви – природні, справжні! І ваше цікаве блюдо, звичайно ж.

Ласкаво просимо на «МастерШеф-3». Ми чекаємо на вас!

Кастинг відбудеться 25 і 26 травня у Києві за адресою: вул. Володимирська, 57, Будинок вчителя. Початок о 9:00.

Детальна інформація за номером нашої гарячої лінії – 0800508777.