Зірка на кухні? Стань зіркою телебачення!

МастерШеф

Якщо у вас немає спеціальної кулінарної освіти, але ви щиро бажаєте продемонструвати всій Україні свої видатні кулінарні здібності, то нове кулінарне шоу телеканалу СТБ «Майстер-шеф» – для вас!

«Майстер-шеф» – масштабне кулінарне реаліті-шоу, яке здобуло популярність у глядачів у всьому світі (його американський побратим – «Master Chef», був визнаний кращим розважальним шоу 2009 року в США й удостоєний статуетки «Еммі»). На території України шоу такого масштабу запускається вперше. Головна мета програми – вибрати з тисяч претендентів на участь усього 30 гідних кухарів-аматорів, які протягом кількох тижнів боротимуться за звання найкращого шеф-кухаря Україні.

Кастинг пройде той конкурсант, страва якого припаде до смаку суддям – визнаним професіоналам кулінарної справи.

Саме суддям належить перевіряти учасників шоу: не тільки на майстерність, але й на кмітливість, витримку, стресостійкість, дисциплінованість і вміння працювати в команді. Ці риси, необхідні в професії шеф-кухаря, судді визначатимуть у процесі виконання учасниками спеціальних завдань. Ті, хто подолають випробування, проходять до наступного етапу. Найслабкіші учасники назавжди залишають проект. Так, за допомогою відбору в шоу має залишитися лише одна людина.

У проекті можуть брати участь чоловіки і жінки у віці від 18 років, які люблять і вміють готувати, але не працюють за спеціальністю шеф-кухаря. Протягом декількох тижнів вони змагатимуться між собою за звання Кращого Кухаря України, 500 000 гривень та навчання у найкращій кулінарній школі Парижу Le Cordon Bleu.

Для того щоб стати учасником шоу, необхідно заповнити анкету.