Участники наградили Женю Клопотенко несочетаемыми продуктами

МастерШеф 6

У другому конкурсі судді вирішили дати учасникам волю самим вибрати основний інгредієнт їхні страви. Коронний продукт кожен вибирав на свій розсуд, і більшість кулінарів накинулися на холодильник з м’ясом. У ньому було дуже багато видів цього продукту: баранина, качка, курка, індичка — все, що душі завгодно.

u

Деякі учасники вибрали морепродукти або навіть мозок, але Женя Клопотенко вирішив не йти по легкому шляху. Він вибрав зіркою своєї страви вино, чим здивував і учасників, і суддів. «З вином можна зробити, що хочеш. Можна зробити з ним все », — хвалився кулінар. Учасники сприйняли поведінку Жені, як чергову спробу виділитися. «Він трохи загрався і вважає себе великим стратегом», — сказала Марина.

Читайте також: У участницы началась паника из-за фобии воздушных шариков

Всі кухарі-аматори були впевнені, що Женя не отримає легких інгредієнтів, і все сталося саме так. В інтерв’ю за кулісами вони зізнавалися, що мстять хлопцю за його зайву самовпевненість. У підсумку Женю нагородили дуже колоритним набором продуктів: цукром, курячими лапками і головами, 2 видами рису, цибулею-пореєм і качкою. Що з цього вийшло, дивіться у ВІДЕО: